| Modric a întrebat:

Salut tuturor. Stie cineva ceva despre The Undertaker? MAi revine el in wwe pentru wrestlemania 30? Dau funda pentru cel mai bun raspuns

6 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu si-a anuntat inca retragerea si sunt aproape convins ca va reveni...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, revine. Probabil pentru ultima oară, împotriva unui adversar memorabil.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru anonim_4396):

Zici si un posibil adversar? laughing Chiar ma tot intreb impotriva cui va lupta thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Deocamdată toate informaţiile sunt doar nişte zvonuri. De obicei unul dintre numele zvonite este bun, doar anul trecut a fost o surpriză cu alegerea lui Punk ca adversar al lui Undertake la WM. Până acum cea mai posibilă variantă ar fi Brock Lesnar. Se mai zvoneşte cum că Sting ar veni în WWE special pentru un conflict cu Taker, dar mă cam îndoiesc. Ăsta este doar un vis al unor fani nostalgici care ar vrea să vadă acest mec înainte să moară. De asemea, cred că este una din fanteziile familiei McMahon să-l aibă pe Sting în companie, slabe şanse însă. S-a mai vorbit despre variantele The Rock sau John Cena. Nimic nu e concret.

| Sergiu20CmRecords a răspuns:

Nu happy

| Radu3xG a răspuns:

Nu.