| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor, va rog sa ma ajutati cu o intrebare si anume:
Asi vrea sa stiu daca diazepamul afecteaza cresterea masei musculare si mai ales a inaltimi corpului.Deoarece consum diazepam de ceva vreme, inacelasi timp fac si culturism si mi-e teama sa nu ma afecteze, si apropo daca ridic greutati nu mai cresc in inaltime? va multumesc pentru orice raspus.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

De ce iei diazepam?

| boyboyplayboy99 a răspuns:

De diazepam nu stiu nimic. iar cu greutatile depinde ce inaltime, varsta greutate ai, ce greutati folosesti, dar si ce exercitii faci!