| Gsix a întrebat:

Salut, urmatoarea intrebare este pentru boxeori... De unde pot cumpara banderolele accelea cu care va legati la maini? un site de incredere ceva?

Răspuns Câştigător
| Ho1 a răspuns:

Mergi la un magazin de sport, sau cauta pe net magazin de sport daca asa de tare doresti sa cumperi de pe net.
http://www.shop-sport.ro/

7 răspunsuri:
| feraryyy78 a răspuns:

Din magazinele de sport cum ar fi intersport sau hervis, dar si de pe internet.

| Sarah64 a răspuns:

Sincer in net nu prea am incredere(parerea mea) cel mai bine ar fi sa te duci in mall-uri eu sunt sigura ca vei gasi.dar si in magazine obisnuite. Sau pur si simplu daca te intelegi cu cineva sa dai comanda, el va stii mult mai bine fiind vanzator. Nu prea le am cu d-astea deci nu prea stiu ce sa-ti mai spun. Funda? [; x]

| Gsix explică (pentru Ho1):

Dar cum se numesc acele banderole?

| DuzzyDrey a răspuns (pentru Gsix):

Se numsec Bandajerolling on the floor...doamnee.

| Ho1 a răspuns (pentru Gsix):

Se numesc bandaje dupa cum ti-a scris DuzzyDrey.

| Gsix explică (pentru Ho1):

Multumesc mult :*