| NeymarJr11 a întrebat:

Salut, va rog ajutati-ma si pe mine de duminica ( 01, 12, 2013 ) fifa 2007 imi merge in reluare, inainte mergea ok. Am bagat azi 2 antiviruse si am scos 7 virusi nu cred ca e din vina virusilor, dar dati-mi orice sfat.

Componente pc : placa 128 incorporata

1, 87Gb of ram

Intel(R), Celeron(R) 2, 67GHz, procesor.

Dau Funda love struck

8 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Ai conflicte intre antivirusi!
NU trebuie instalati 2! Dezinstaleaza unul cu Revo Uninstaller ca sa nu mai ramana ceva urme sau cu orice program mai bun de dezinstalare.Bineinteles alege care este mai bun si fa un updata la acela.Va fi suficient. Apoi o scanare completa cu el si gata.

| NeymarJr11 explică (pentru stlucian):

Ba le-am instalat pe rand am scanat cu 1 si l-am dezinstalat dupa am reinstalat pe celalaltu!

| stlucian a răspuns (pentru NeymarJr11):

N-ai spus asta "BĂ"!
Vezi temperaturile placa video si procesor. Daca nu ai curatat de mult cooler-ele de praf o supra incalzire poate ingreuna sistemul mai ales la jocuri.

| NeymarJr11 explică (pentru stlucian):

Baga id meu neymar_elvis15, sa vorbim mai multe.

| NeymarJr11 explică (pentru stlucian):

Baga bos id neymar_elvis15 sa discutam big grin

| stlucian a răspuns (pentru NeymarJr11):

Meriţi? Am incercat sa te ajut doar.In limita timpului putem discutawinking

| Soldatul a răspuns:

Pai in primul rand nu trebuia sa iti bagi 2 antivirusi, isi facea treaba si unul updatat(avira)...Te sfatuiesc sa reinstalezi windows-ul..asta e cea mai sigura metoda.

| Condor a răspuns:

Frate daca iti bagi 2 antivirusuri iti faci pc-ul praf si trebuie. reinstalat windowsul sterge antivirusurile daca mai poti si incearca pe urma daca nu bagati alt windows ca e usor