| DanielCameramanul a întrebat:

Salut, Va rog am nevoie de un raspuns cat mai bun. Eu nu am asa multi bani in momentul asta si pentru cei care știu doar care cunosc, unde este cel mai ieftin abonament de sală de fitness, dar care sa fie si intretinuta, sa aiba majoritatea aparatelor.

5 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Sala poti face si in propria ta casa.Si fara greutati poti face o serie de exercitii care sa iti consolideze musculatura. Exemple:flotari, abdomene, exercitiul scandurii.

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Continua unde faci tu si propune-i sa platesti la final de luna de data asta ca ai avut multe cheltuieli si astepti bani urmatori
daca esti vechi te intelege, ca nu ti pierde urma, te stie

Răspuns utilizator avertizat
| DanielCameramanul explică:

Stau in Bucuresti

| suntserios a răspuns (pentru DanielCameramanul):

Undeva pe la vreo periferie prin rahova, ferentari poate militari, o sala ceva vai de capul ei probabil ca va fi cea mai ieftina. da in conditiile astea mai bine faci acasa. iei niste greutati de la decathlon si aia e.