| PkAdi a întrebat:

Va rog sa imi dati niste nume pentru o echipa de dans (breackdance) cine imi da cele mai multe nume are funda :X multumesc happy

Răspuns Câştigător
| KenJi a răspuns:

4 Crew ( Pentru echipa, sau 4 crew inteles ca 4 in echipa),
Volkino
Gecko
Lefon
Back2Breack

Sper ca te-am ajutat

6 răspunsuri:
| DexterKill a răspuns:

Maxim Crew, All in, Voltz Crew, Mamba Crew, The Haters, Big Brother Crew, Action, All 4 fun

| Alexoutza a răspuns:

Buna! Uite aici cateva(din ce mai stiu si ce am mai auzit,ca nu prea am inspiratie acum):Hopsee,Magnifikers,Hungry Sharks,Pageant,Black Words, C.D.F., sau multe altele. Poti sa faci numele trupei din initialele numelor colegilor de trupa. Sper ca te-am ajutat.Bafta multa!

Răspuns utilizator avertizat
| Catafu a răspuns:

Black angels, ambasadorii prieteniei, crazy time.altele nu imi vin in minte

| Jabawakizz a răspuns:

FoodenSeek
RokasBoy's
Thunderstucks
AlonePK
Uvenozen
Altele thinking Nu stiu tongue Vezi tu, paaa!

| Iulika1998 a răspuns:

Club rock chili steper toxic big bang