| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce părere aveți? A făcut bine gigi becali când l a lăsat pe Banel Bivoliță fără contract, după l-a luat viitorul și a fost dat afară iar la doar numai 30 de ani, mie mi se pare un jucător cu potențial care ar mai fi avut multe de spus

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sa fim seriosi... Banel Nicolita nu este un jucator chiar atat de bun. Muncitor da, care isi da viata pe teren da, dar in niciun caz nu excela pe partea tehnica. Tin minte ca era printre putinii jucatori care ma scoteau din sarite meci de meci. Avea niste centrari de... Ma rog. Viitorul l-a luat pentru ca putea ajuta echipa, iar cand i-a expirat contractul, data fiind varsta sa, a fost lasat sa plece. Ca si-a gasit sau nu echipa, asta e problema lui. Chiar daca mi-ar fi placut sa-i revad in tricoul ros-albastru pe Adrian Neaga, Petre Marin, Daniel Oprita, Victoras Iacob, Ovidiu Petre si chiar si pe Banel Nicolita, care imi este destul de simpatic, Steaua nu e datoare sa transfere toti fostii jucatori.

| darrio2007 a răspuns:

Banel Nicoliță nu Bivoliță. Se vede cat de bine il cunosti.Au fost alte chestii intre Nicoliță si Becali.Care nu țin de fotbal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

''Muncitor Nicolita, dar terenul de fotbal nu e santier.''

| Andreii7 a răspuns:

Am vrut sa scriu Nicolita, ma scuzati dar autocorectorul de la telefon...

| SorinelF86 a răspuns:

Din pacate jucatorii romani au multe de spus doar in Romania, sau un tari cu fotbal la fel de slab, la gigi nu am ce comenta el nu ia decizi rationale pentru club, ia decizii financiare pentru el. cat despre viitorul probabil Banel nu a fost destul de bun pentru a ramane