| Danielll13 a întrebat:

Salut, vreau sa achizitionez o blicicleta, am un buget undeva la 1500-2000 lei. Bicicleta am sa o folosesc aproape peste tot deci un fel de all rouad. Astept propuneri si pareri despre http://www.dirtbike.ro/......tor-179904 mi s-a pus pata pe ea :)).

2 răspunsuri:
| TheSoldier a răspuns:

Wow. Chiar arata bine, si este buna. Suna vanzatorul si spune-i ca ii dai direct 2000 de lei.

| Andrei_Emilian_1996 a răspuns:

Este o bicicleta foarte buna. Cred ca merita fiecare banut, incearca sa negociezi.