| Andrei0986272 a întrebat:

Salut,vreau sa cresc in masa muscular si in forta,ce exerciții sa fac, doar acasa si sa-mi raspunda cine stie ca e bine nu ce credeti voi!
Multumesc!

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Masa si forta acasa = aberatii de copii mici

| Andrei0986272 explică (pentru Cosmin86):

Dintre masa si forta care crezi ca e mai bine sa începi?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Andrei0986272):

Oricare, numai sa incepi happy

Si cand zic sa incepi nu ma refer doar al exercitii (NU o sa pui muschi si nici nu o sa cresti forta, decat foarte putin, doar cu exercitii) ci si la mancare.

Gen te duci si-ti cumperi 20-30 de piepti de pui, sa te tina o luna si incepi sa te organizezi (+vita, oua, peste si multe altele).

| aXy99 a răspuns:

Cauta pe Youtube, gasesti sigur. Avea si Angel Fitness o serie de antrenamente de facut acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu gantere, sau cu haltere, sau cardio? Oricum, uita-te la videoclipurile tipului astuia, are de toate!
www.youtube.com/user/JDCav24