| anonim_4396 a întrebat:

Fac Kickboxing de ceva timp.Cine stie ce exercitii de forta pot face acasa pentru a pune mai multa masa musculara si sa dau jos din burtica si fund in acelasi timp?

2 răspunsuri:
| Y3aaHH a răspuns:

Din moment ce faci Kickboxing, antrenamentele o sa te solicite si o sa arzi si grasimea. Pe langa asta, pentru forta si masa musculara, din moment ce faci deja un sport, poti incerca sa faci exercitii de baza: tractiuni la bara, impins de la piept si genoflexiuni happy Succes

| row a răspuns:

Uite ai aici un ghid complet cum ar trebui sa arate antrenamentele http://www.artemartialebucuresti.ro/