| Myrcea22 a întrebat:

Salut,vreau sa fac niste muschi (abdomen,brate, picioare) cu sala..am auzit ca ramai mic..nu te mai dezvolti..as vrea ceva acasa..rezultate..1-2-3 luni happy
PS. Funda
Mersi!

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

La sala pui muschi seriosi in minim 1 an si tu vrei FARA SALA sa pui in cateva luni?

esti foarte amuzant...

| Myrcea22 explică (pentru Cosmin86):

Am fost la sala..si asa mi-a zis antrenoru-l baietas!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Myrcea22):

Antrenori de 2 bani.

schimba-ti antrenorul

p.s. : cand o sa faci ca mine tractiuni cu 30 kg legate de tine, la o greutate de 86 kg, atunci sa-mi zici mie "baietas", copil firav cu antrenorul lui firav laughing

| spn29 a răspuns:

Fara proteine sau sala este foarte greu sa faci muschi, chiar si doar cu sala ti-ar trebui cel putin un an de exercitiu intens sa se formeze unpic muschiul. Totusi, daca nu ai posibilitati, poate improviza o sala de forta in propria casa, avand cateva gantere, poate aparate de lucrat zonele pe care ti le doresti si exercitiu intens si regulat la fiecare din ele. Sper ca ti-am fost de ajutor!