| Lov3rBoy a întrebat:

Salut, vreau sa fac si eu patratele pentru vara..mentionez ca sunt destul de slab. Vreau sa stiu ce exercitii trebuie sa fac, cate pe zi, in ce zile iau pauza...alimentatie chiar. Funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| DX190 a răspuns:

Daca vrei abdomen ca lumea:

1. alege-ti maxim 3 exercitii din videoul asta (le recomand pe primele 3): http://www.youtube.com/watch?v=5B8-SMdjHc8

2. Fa-le doar O DATA pe saptamana, 3 serii, 8-15 de repetari si 1 minut doua pauza intre serii.

3. Fara proteine muschii nu cresc. Proteinele se gasesc in alimente precum: carne, branza, oua etc. Sa mananci neaparat dupa antrenament. Pentru abdomen conteaza cam 90% alimentatia, nu exercitiile :)

Daca nu vrei abdomen ca lumea:
- fa abdomene, unul din cele mai proaste exercitii care nici macar nu lucreaza tot abdomenu'

2 răspunsuri:
| adriandibosfcdb123 a răspuns:

Abdomene