| Makaveli69 a întrebat:

Vreau sa îmi achiziționez un bmx second, la ce trebuie sa ma uit când sa îl cumpăr?
Deja am gasit unul, și din cate stiu de la un prieten e destul de bun, o sa ma duc duminica sa îl testez, la ce sa ma uit când îl testez? Și ce sa îl întreb pe cel care îl vinde?

1 răspuns:
| TutankamonOficialu a răspuns:

Pai il poti intreba daca a suferit schimbari la ea, daca are rugina, daca a fost mearsa... Conteaza daca iti place cum merge. Bafta, poate ne dai o poza cu bicla happy