| Mastour a întrebat:

vreau sa invat sa driblez foarte bine?
ce ar trebui sa fac sa driblez ca asta?
http://www.youtube.com/watch?v=lfmTwrXck3M

8 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a dribla ca in videoclip trebuie sa exersezi mult, iti poti improviza un fundas din carton pe care sa-l incerci sa-l driblezi.

| ThisIsBIS a răspuns:

Văd că eşti şi fanul lui Mastour. Păi, uită-te şi tu la tutoriale pe YouTube. http://www.youtube.com/user/STRskillSchool?feature= un canal pe care îl recomand;)

| Mastour explică (pentru ThisIsBIS):

Am incercat. dar nu imi ies deloc schemele lui mastour si nici cele din tutoriale. ce sa fac?straight face

| SeBbByYy a răspuns:

Antrenamente, Mastour face antrenamente din greu, deci apucate de antrenamente, fac driblinguri frumoase in genul lui Mastour! happy, antrenamente si iar antrenamente sa driblezi ca Mastour!winking

| Mastour explică:

Da sunt fan mastour. m-am uitat thisisbis dar nu ma prind, nu imi ies deloc.

| Mastour explică:

Cum se numesc schemele pe care le face in video?
si cat timp mi-ar lua sa invat asta?

| ThisIsBIS a răspuns (pentru Mastour):

Bicicleta, Rabona... poţi să le înveţi şi tu cum au spus băieţii, cu puţin talent şi multă muncăwinking

| Mastour explică (pentru ThisIsBIS):

Mi-am confectionat un fundas din carton, am incercat ceva scheme pe el cum ar fi: pirueta, rabona, si braziliana. si mi-au iesit cat de cat. cat timp credeti ca mi-ar lua sa invat toatea schemele care le face in video?