| Bokila a întrebat:

Salut, vreau sa ma apuc acasa sa fac un fel de sala de forta acasa.M-ar interesa daca stie cineva sa imi recomande un program alimentar ( cand sa mananc/ce sa mananc etc ) cat si un program de forta acasa.Dau funad! Am 65 de kg si sunt baiat.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Acasa nu face nimeni "forta" sau "muschi", astea sunt aberatii de copii mici.

Ori te duci la sala si inveti sa te antrenezi si sa te alimentezi, ori ramai un FIRAV.

| TheRealDaniel a răspuns:

Cand faci sala ai nevoie sa mananci multe proteine pe care le poti obtine din carne precum piept de pui, carne de peste, de vita si carbohidrati respectiv cartofi in primul rand, fasole, mazare si sa mananci intre mese si inainte de antrenament, cum ar fi pop-corn sau pufuleti. Sper ca ti-am fost de ajutor.