| Fish_Mihai_1998 a întrebat:

Despre sport, vreau sa imi raspunda cineva care stie sau cel putin a simtit pe pielea lui si stie. Vreau sa ma apuc de sport, dar nu ma duc la sala *(din cauza ca termin scoala si plec in Italia), acasa sa fac exercitii si sa mananc sanatos. Nu vreau sa fac de performanta ci doar sa imi modelez corpul sa arat cat de cat bine. Mentionez ca nu sunt gras, am 1, 75 si 18 ani. De mâncat m-ar interesa si asta putin dar oricum mananc sanatos. Deci, e cineva care-mi poate raspunde? happy

2 răspunsuri:
| LexiEla a răspuns:

Care e mai exact intrebarea ta? Ce exercitii ar trebui sa urmezi? Daca da, flotari, genoflexiuni, alergare, abdomene. Ca mancare, mananca alimente cu proteine si putini carbohidrati. Poti gasi liste/meniuri pe internet.

| Fish_Mihai_1998 explică (pentru LexiEla):

Ma rog nu conteaza... o sa vina de la sine antrenamentul