| DemonSoul a întrebat:

Vreau sa ma apuc de fotbal si sa-mi incep o cariera in acest sport. vreau sa ajung la echipe mari in viitor! Am 15 ani, mai am vreo sansa pe viitor?

3 răspunsuri:
| mircea22b a răspuns:

Cariera depinde si de antrenor, manager, colegi de echipa. Daca esti perceput ca increzut nu o sa primesti nici un ajutor si o sa se sfarseasca inainte ca sa te poti gandi la ea.

| AnonimulCurios a răspuns:

Ar fi trebuit sa te apuci de mic de acest sport, acum este cam tarziu dar daca consideri ca ai talent si iti place foarte mult te poti apuca, dar va trebui sa recuperezi.
Sansele pentru viitorul tau ca fotbalist n-am de unde sa stiu care sunt, dar pe majoritatea fotbalul nu i-a ajutat cu nimic...
Succes oricum.

| MarriaAmeliaA a răspuns:

Daca te dedici trup si suflet, cu siguranta. Insa trebuie sa exersezi neincetat, marii fotbalisti practica acest sport de la varste 'fragede'.