| sandmonkey a întrebat:

Salut, vreau sa ma apuc de sala insa pot face doar 4 zile pe saptamana si o data la doua saptamani. Adica saptamana asta merg de 4 ori, saptamana viitoare deloc si dupa iar de 4 ori.Imi puteti recomanda de cate ori si cand sa fac biceps/triceps/piept etc, sau un program?

1 răspuns:
| bogdycounter a răspuns:

Este cam greu, dar nu uita că și alimentația contribuie.În prima zi poți face piept/spate, umeri/brațe, abdomen/ picioare, poți face o zi pauză între fiecare zi de sală.