| Antonies a întrebat:

Salut, vreau să-mi comand aceste proteine, îmi puteți spune tot ce trebuie să știu despre ele? Adică dacă se iau înainte sau după atrenament, la câte ore și tot așa. Nu am mai luat până acum proteine.
Dau fundă!

https://www.emag.ro/......D1B8R7BBM/

Răspuns Câştigător
| Iosuat a răspuns:

Se iau de 2 ori pe zi, prima cupa o poți lua înainte de antrenament, iar a doua după antrenament când va fi cea mai benefica pentru ca după ce țesutul muscular este,, distrus'' cupa aia de proteine îl reface și atunci se dezvolta mușchiul, dacă ți-ai luat proteine ma gândesc ca alimentația cu kilocaloriile și macronutrientii sunt puse la punct, nu? Ps:, prima cupa de proteine o poți lua și în timpul antrenamentului într-un Shake cu lapte... Ma gândesc ca ști tu o rețetă, bafta, Muscle IP! Funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Iosuat):

De ce adaugi "Funda" dupa un raspuns? Esti femeie?

Sau un copil mic si tampit care cerseste?

| Iosuat a răspuns (pentru Cosmin86):

Da happy

| Antonies explică (pentru Cosmin86):

Da. Alte probleme mai ai?