| BengaMihai a întrebat:

Salut, vreau sa-mi iau un waveboard de la Decathlon si nu stiu ce model sa-mi iau. Dati-mi un sfat va rog.

Răspuns Câştigător
| Teodorel a răspuns:

Ia-ti ceva pentru greutatea ta, ti-as arata modelul dar nu stiu cat canteresti

| BengaMihai explică (pentru Teodorel):

Am sub 50 de kg, sunt 3 waveboard-uri, unul de 160 lei, altul de 200 lei si celalalt de 230 nu stiu care este cel mai bun.

| Teodorel a răspuns (pentru BengaMihai):

Ial pe cel da 200, nu e nici prea scumop nici cel mai naspa, dar ia-ti ceva de +50kg sa te tina 'si la anul''

3 răspunsuri:
| Gab77 a răspuns:

Cel mai bun