| Bogdan009 a întrebat:

Vreau sa ma tund ca un hip hop-er si nu stiu ce model sa imi fac dati-mi un model!

4 răspunsuri:
| Schizophrenic a răspuns:

Daca vrei sa te tunzi asa, prietene, te asigur ca nu ai sanse. In primul rand nu exista tunsori specifice rapperilor. Ai putea sa te tunzi chel, dar oricum nu vei intelege niciodata adevaratul mesaj din spatele rapului deoarece probabil esti un retard. O spun cu toata inima, va urasc pe voi cei care incercati sa pareti cumva doar pentru a fi "smecheri" sau mai stiu eu ce. Ramai la modul tau cocalaresc de a fi te rog!

| Kosmin19 a răspuns (pentru Schizophrenic):

Frumos raspuns laughing mi-a placut laughing.

| yondaime1221 a răspuns:

Sunde-te la chelie

| WooF a răspuns:

Tunde-te chel sau fa-ti dreed-ur, dar sa stii si tu daca iti faci freza ca a rapperilor si te imbraci larg nu esti rapper..Pace