| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa va intreb ce post mi se potriveste...im place jocul defensiv mult...

Calitati :
-Sut
-Pasa
-Viteza
-Blocaz
-Deposedare
-Preluari
-Centrari
-Lovitura De Cap

Un fudas central lateral/mijlocas defensiv?

4 răspunsuri:
| Alex1997fun a răspuns:

Eu zic că ţi s-ar potrivi fundaş lateral...
Acum depinde şi de colegi tăi... dacă te integrezi.Eu,unul, nu m-am integrat şi a trebuit să renunţ chiar dacă îmi plăcea mult

| alexs99 a răspuns:

Ti s-ar potrivi fundas lateral, chiar daca nu-ti poti pune in valoare lovitura de cap prea mult.

| Cristian2003 a răspuns:

Ti s-ar potrivi cel mai mult fundas lateral deoarece daca vrei sa fi mijlocas iti mai trebuie si dribling si daca vrei sa fi atacant iti trebuie si dribling dar trebuie sa ai si sutul foarte puternic si sa poti da gol din orice pozitie, eu cred ca sunt mai bun mijlocas deoarece am defensiva destul de buna, driblingul excelent, la suturile din orice pozitie nu prea ma pricep dar ma pricep putin si la suturi sunt foarte slab
Sper ca te-am ajutat, imi dai funda?

| klawdiw a răspuns:

Fundas ofensiv poti sa pui in vedere pasa sut deposedare preluari viteza centrari lovituri de cap