| cosminbit a întrebat:

Salut vreau si eu sa slabesc si am inceput sa ma duc la sala infara de alergare la banda mai spuneti-mi si mie va rog ce excercitii sa mai fac sau ce as mai putea face la sala sa slabesc mai repede desigur tin si refim alimentar

1 răspuns:
| AñöñymúoüS a răspuns:

Abdomene, flotari, genoflexiuni, sarituri si un exercitiu foarte complex:
-Ghemuit
-Saritura
-Flotare
-Ghemuit
-Reluare
Daca repeti exercitiul asta si incerci sa le "legi" de cateva ori fii sigur/a ca o sa dai kaloriile jos.