| dispenser a întrebat:

Am 13 ani si as vrea sa ma apuc de lupte greco-romane! Dar mai intai de asta as vrea sa stiu daca opresc cresterea la varsta mea! am in jur de 1.65 cam asa! Deci? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| MassEffect a răspuns:

Poti sa mai astepti un pic inca esti in crestere, si la lupte grco romana se forteaza mult spatele.

| dispenser explică (pentru MassEffect):

Multumesc! Din ce vad esti in domeniu! Imi poti spune si mie cam ce exercitii sa mai fac la sala sau poate si acasa pentru a mai creste in inaltime? Sunt printre aproape cei mai mici din clasa si de aia! Multumesc

2 răspunsuri:
| eduardapwp a răspuns:

Daca faci lupte asa o sa ramai! la 1.65