| djdjdj a întrebat:

Salutare, am si eu nevoie de o informatie privind un abonament la sala de fitness in Germania, mai exact cum se face acesta direct in sala sau online, am vazut ca au niste bare la intrare unde cel mai probabil se intra cu card de membru, acel card de membru il primesti pe loc cand faci abonamentul? Si trebuie neaparat un cont bancar ca sa-ti poata trage banii sau merge platit si cash, pe mine ma intereseaza pentru gym24 sau clever, clever este si in Romania si m-ar ajuta daca a fost cineva acolo si cum se procedeaza, va rog un raspuns cat mai exact (nu stiu limba si nici engleza cine stie ce pentru cei ce cor spune sa merg direct acolo sa intreb, as vrea ca inainte sa merg sa aflu cam cum se procedeaza) multumesc

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intri frumos pe site si vezi daca ai posibilitatea sa cumperi online.
la gym24 pare ca da. Atunci iti cumperi online. Daca nu cumperi de la receptie la ei.