| djdjdj a întrebat:

Salut, la salile de fitness din Germania si anume MC FITT si GYM 24 cum se face un abonament? Am inteles ca ar fi ceva legat de un card de membru si am vazut ca la intrare sunt niste bari prin care sa intri. Nu cunosc limba ca sa intreb personal acolo, asadar daca ma poate ajuta cineva cu informatii, cum se procedeaza. Ofer funda celui mai complet raspuns!

1 răspuns:
| Ryko14 a răspuns:

Pentru a face un abonament la MC FITT sau GYM 24, trebuie sa te prezinti la una dintre locatiile lor si sa discuti cu unul dintre reprezentantii lor despre optiunile de abonament disponibile. De obicei, acestia ofera abonamente pe termen scurt sau pe termen lung, precum si optiuni de abonament flexibile. In plus, poti alege sa platesti lunar sau anual. In functie de optiunea aleasa, vei primi diferite beneficii, cum ar fi accesul la facilitatile de fitness, antrenori personali si alte oferte speciale.