| Marius96 a întrebat:

Salutare
Am si eu o problema
Am mana cam groasa de la cot pana la umeri adica in zona bicepsului cum as putea sa slabesc in aceasta zona?
Mentionesc ca am inceput sa umblu la sala si fac exercitii cu gantere, asta ma ajuta cu ceva?big grin

2 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Buna,

Ar trebui sa ridici greutati zilnic! Pentru ca greutarile sau ganterele te ajuta foarte mult ca sa ai muschi. Zilnic sa ridici greutati, asta este singura posibilitate foarte eficienta.

Bafta! happy

| rrrbeto95 a răspuns:

Pai daca ai inceput sa faci exercitii trebuie doar sa ai putina rabdare big grin