| andrew1997 a întrebat:

Salutare!

Ce înseamnă următoarea întrebare în limba română: Wie viele Gelbe Karten muss der Schiedsrichter den Spielern insgesamt im Spiel Deutschland gegen Algerien zeigen?

Aș dori să răspundeți și la întrebare, nu numai pentru traducere.

3 răspunsuri:
| paulmicutz a răspuns:

De insemnat inseamna cate cartonase galbene a aratat arbitrul in meciul dintre Germania-algeria.

| dragosbogdan001 a răspuns:

La ce iti mai trebuie traducere frate daca stii ce inseamna?
"De insemnat inseamna cate cartonase galbene a aratat arbitrul in meciul dintre Germania-algeria."
A zis "paulmicutz". Iar tu ai pus categoria "sport", deci stiai ca e legat de sport, si daca intelegeai despre ce e vorba, intelegi si textul!

| andrew1997 explică (pentru paulmicutz):

Aș dori și răspunsul la întrebare.