| IAmFuNNky a întrebat:

Salutare TPU, Va rog, din tot sufletul sa imi raspundeti la urmatoarea intrebare : Care este mai puternic, leul, sau, tigrul? Va rog sa imi raspundeti, care dintre ei este cel mai puternic, si de ce.

2 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Leul.

De ce? Pentru că e regele animalelor :d (cum se spune )

| Ibrahimovic a răspuns:

E greu de spus. Sunt doua animale feroce de care nu te poti apropia. E greu sa compari asa ceva. E ca si cum ai compara un BMW cu un Mercedes. Ambele sunt la fel de bune, daca intelegi ce vreau sa zic. laughing
Totusi, asa la prima vedere, leul pare a fi mai "facut", mai puternic.