| Pompeius a întrebat:

Salutare. Ce parere aveti de acest program.
LUNI: PIEPT+TRICEPS
MIERCURI:SPATE+BICEPS+antebrat
VINERItongueICIOARE+umeri+ABDOMEN+trapez

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Ar trebui sa incerci. Cand faci piept+triceps, faci 1 singur exercitiu la triceps dupa, si o sa poti.

la fel si la spate-biceps, un singur exercitiu pentru biceps cand il lucrezi dupa spate.

Si se dezvolta foarte bine.

3 răspunsuri:
| TwiSt1997 a răspuns:

Incearca sa pui abdomenul luni.Eu nu pot face triceps si biceps dupa ce fac piept si spate, asa ca fac piept+biceps si spate+triceps.

| Pompeius explică (pentru Cosmin86):

Cosmin, cum ti se par firmele ProNutrition si Universal? o parere sincera?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Pompeius):

Universal -> foarte buna
pronutrition -> mediocra ( ca orice firma romaneasca )

| Cosmin86 a răspuns (pentru TwiSt1997):

Ar trebui sa incerci. Cand faci piept+triceps, faci 1 singur exercitiu la triceps dupa, si o sa poti.

la fel si la spate-biceps, un singur exercitiu pentru biceps cand il lucrezi dupa spate.

Si se dezvolta foarte bine.