| Marko556 a întrebat:

Salutare, daca fac sala trebuie sa ma las de fumat, cu ce afecteaza?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Afecteaza doar plamanii pe termen lung, cunosti deja riscurile. Iar despre sala ce sa iti zic: sunt multi culturisti care fumeaza si arata extraordinar. In toate sporturile se fumeaza, asta nu inseamna ca nu performezi bine daca si fumezi, uite exemplu din fotbal, Wayne Rooney fumeaza mult si a dat pe vremea cand era la Man United 250 goluri in aproximativ 350 meciuri deci fumeaza linistit.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E indicat sa lasi tigara ca sa ai mai multa putere la sala

| aXy99 a răspuns:

"asta nu inseamna ca nu performezi bine daca si fumezi"
Asta e o aberatie. Evident ca performezi mai bine daca NU fumezi, deoarece ai plamanii mai sanatosi, respiri mai bine, deci rezisti mai mult.

| zuppyby a răspuns:

Pentru sanatatea dumneavoastra nu mai fumati niciodata. happy

| Tormented0ne1 a răspuns:

Şi dacă nu faci trebuie să te laşi.

| conaltura09 a răspuns:

Si eu fac sala, si fumez de altfel, recomandat e sa te opresti pentru ca nu o sa ai aceeasi energie si o sa obosesti mult mai repede, nu afecteaza cu nimic decat ca iti oboseste plamanii mult mai repede.