| Giuliano24 a întrebat:

Salutare doresc sa ma apuc de un sport : fotbal.box,karate,basket,kung-fu ce imi recomandati? nu sunt inalt am 1, 68 fizic arat bine deoarece cat am fost mic. de la 8 ani am facut cu gantere... acum la 15 ani sunt pitic cred ca din cauza asta.

Răspuns Câştigător
| anonimus99uu999 a răspuns:

De ce nu incerci si alte sporturi cum ar fi inot sau handbal? Te inalta ambele. happy

8 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Urasc cand aud intrebarea asta... "de ce sport sa ma apuc?"

APUCA-TE DE SPORTUL CARE ITI PALCE TIE CEL MAI MULT SI TI-AR FACE CEA MAI MARE PLACERE SA IL PRACTICI!

| pwp a răspuns:

Iti recomand innotul.

| hunterr a răspuns:

Eu am un amic care tot asa pana pe la varsta de 16 ani avea cam 1, 70....si practica fotbalul de pe la varsta de 14 ani...acum a ajuns la 19 ani si are 1, 88 inaltime

| DeMeTrIoN a răspuns:

Daca vrei sa cresti in inaltime apuca-te de basket. Nu-ti va fi usor, dar te va inalta cu sigurantawinking

| serau999 a răspuns:

As zice box sau karate dar cel mai bun e karatele.

| ooRockyoo a răspuns:

Eu ti-as recomanda basket pentru ca basketul te va face mai inalt. Daca nu vrei sa fi inalt atunci iri recomand karate.

| anonima25 a răspuns:

Iti recomand baschetul deoarece nu o sa te lovesti ( prea tare) si te inalta. Este distractiv dar fa baschet doar daca iti place. Have funwinking

| Pavlic a răspuns:

Eu iti recomand sa te apuci de football deoarece aici trebuie sa lucrezi in echipa, sa lupti pinala sfirsit si este foarte popular.