| Zinv a întrebat:

Salutare.
Este adevarat ca daca iei creatina, pre-workout-uri ramane penis-ul mic?
De la ce varsta poti consuma creatina?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar culturistii obsedati de gym si muschi, ajung sa le creasca masa musculara dar sa le descreasca cucul.
Proteina, streroizii si toate produsele sinettice folosite pentru cresterea masei musculare atrofiza testiculele si micsoreaza penisul.
Nu glumesc, acest proces este arhicunsocut in industria gym-ului si culturismului, dar copilasii mici inca nu-l cunosc.

| Cosmin86 a răspuns:

Creatina se gaseste in carne... deci toti care mananca pui, vita, peste, porc, miel, etc. au penisul mic, dupa logica ta laughing

| relian a răspuns:

Marimea penisului este determinata genetic, deci ce auzi is povesti, basme.

| Flavyuseduard a răspuns:

Fac sala de mult timp, asta e un mit prostesc, n are absolut nicio treaba una cu alta, si poți consuma când te apuci de sala sau la 4-5 luni după. Doar sa iei în cantități normale ca altfel posibil sa aibă corpul reacții gen sa ți fie rău sau alte chestii (cei prea mult nu I prea bine)