| itinformation a întrebat:

Salutare. Eu si cu inca un asociat avem un club. Suntem in renovare si ne-am gandit sa deschidem si o casa e pariuri in interiorul clubului. Stiti care stau mai bine la cote? La ce agentie sa deschid?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Sky Bets. Stiu ca ei erau in cautare de case de pariuri prin franciza si poti alege sa plateasca ei toate pariurile, iar tu sa oferi doar localul. Intra pe site-ul lor pentru mai multe detalii.