| gazaru a întrebat:

Salutare.Eu sunt la o echipa pe post de mijlocas dreapta si nu stiu pe unde sa alerg pe teren pana unde.Cine imi trimite o schema sau un video ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| AxelBv a răspuns:

Intreaba-ti antrenorul. Poti juca mijlocas de banda, ajutand varfurile, caz in care urci pana la corner, sau poti fi mijlocas pe defensiva, cand ajuti la dublaj fundasul dreapta, evitand urcarile in atac.

2 răspunsuri:
| 00cris00 a răspuns:

Tu trebuie sa ai dribling, viteza si sa te uiti mereu la combinatii. Tu alergi in fata cand e mingea la voi, in spate cand e la adversari.

| denisiulian999 a răspuns:

Pai iti poti intreba antrenorul, nu este nicio rusinehappy Ori cum uite care e faza: daca se joaca pe partea ta tu trebuie sa iesi la fundasi (probabil aceia au mingea), iar daca se joaca pe cealalta parte trebuie sa strangi ca sa nu exista o distanta uriasa intre tine si ceilalati mijlocasi. strangi cam pana maxim la prima bara de la poarta, hai mijlocul terenului (pe lateral). Dar intreabati antrenorul, el iti poate explica mai multe