| illu a întrebat:

Am 14 ani sunt din Timisoara si imi place foarte mult fotbalul.Credeti ca ar fi bine sa joc 1-2 ani la o echipa mai slabuta sa invat lucruri elementare iar dupa aceea sa ma prezint unei echipe mai bune? Pot sa joc mijlocas de banda, stiu si fundas(de preferat de dreapta sau stanga). Imi place mai mult mijlocas, e stilul meu( pot sa urc, sa dau pase decisive). Am calitati fizice, tehnica si forta. Eu sunt de parere ca ar trebui sa joc 1-2 ani la clubul asta si dupa aia sa merg la un club mai bun. Mai am de lucrat la pozitionarea in teren. Orice raspuns e bine venit happy Fotbalul este viata mea

Răspuns Câştigător
| Roll_Catalin_1905 a răspuns:

Daca ai talent poti sa joci la toate cluburile 1% talent 99% munca deci lucreza mult la echipa si sa iti gasesti locul de titular ( propria experienta)

| illu explică (pentru Roll_Catalin_1905):

Multumesc, voi tine cont de ambele raspunsuri. Echipa nu e slaba, am zis slabuta comparativ cu alte echipe gen LPS laughing Am terminat pe 5 sezonul trecut big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te direct la un club mai bun. Ce vrei să faci, să le schimbi din lună în lună? Poate la unul mai bun înveți mai multe.

| illu explică (pentru anonim_4396):

Nu e slab clubul, am terminat pe 5 sezonul asta. Ma refeream ca eu am avut o pauza de 1 an, 1 an jumate si am de recuperat mult. In timpul ala eu am alergat, am antrenat sutul etc big grin Si daca e sa o luam logic nu poti schimba clubul din luna in luna pentru ca viza e pe un an si na laughing dupa ce expira tu hotarasti daca continui sau nu. Merci de ajutorwinking