| BugsB a întrebat:

Salutare lume! am si eu o intrebare pentru voi. Si-a cumparat cineva "magica" carte Totul despre cresterea in inaltime? Nu sunt un tip inalt si as vrea sa fac cumva sa mai cresc cativa cm. As vrea sa comand aceasta carte si ma intrebam ca poate stiti voi ceva despre ea, daca chiar au efect in cresterea inaltimii acele exercitii sau nu, ca sa nu o comand degeaba. Asa ca va rog cei care aveti aceasta carte sau care cunoasteti ceva despre ea sa-mi raspundeti si sa-mi ziceti daca merita sa o comand. Merci frumos!

1 răspuns:
| هوراس a răspuns:

începe să joci baschet happy nu da bani aiurea pe cărți, baschet frate în fiecare zi timp de 5 ani (așa am făcut eu) și o să vezi ce înalt te faciwinking eu eram pitic acuma dacă nu făceam baschet happy