| Ionut7743 a întrebat:

Salutare.
M-am apucat recent de sala. Si caut o aplicatie in care imi pot face eu planul de antrenament. Il am pe foaie si vreau sa il trec într-o aplicatie pe telefon.
In aplicatie vreau sa pot face următoarele lucruri :
- sa iti poti pune exercițiile.pe zile (ziua 1, ziua 2, etc)
- sa poti pune si exercițiile de încălzire pentru ziua respectiva
- sa poti adauga si ceva notițe penteu fiecare zi

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti folosi calendarul telefonului sau chiar si un simplu editor de text.

| readytofly a răspuns:

Salut. Iti recomand aplicatia Jefit. Iti poti programa exercitiile exact asa cum le-ai cerut. Se gaseste pe Android si iOS https://www.jefit.com/

| Ionut7743 explică (pentru readytofly):

In je fit pot baga exercitiile dar nu pot baga nr de repetari doar in momentul in care dau start la workout.