| Anonim2452333312 a întrebat:

Salut TPU, m-am apucat recent de sala si am inceput sa fac antrenament full body de 3 ori pe sapt., dupa 1 luna vreau sa trec la split de upper si lower body si nu stiu dupa cat timp sa trec la urmatorul, fiind push pull legs cum imi dau seama cat timp trebuie sa stau la un split? DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Daca vrei sa ai rezultate incerca sa mergi la sala 8 ore / zi zi de zi
eu asa fac de vreo 4 luni si chiar am reusit sa slabesc 40 Kg
plus ca am corpul mult mai tonifiat
si nu iau droguri
dar sala a devenit acum ca un drog
ma simt ca vandam invincibil super man

Răspuns utilizator avertizat
| zilog a răspuns (pentru ovidiujoker15):

Uite eu fac sala in toate zilele in afara de Duminica o medie realista de 6 ore /zi
și imi trec toate supărările toți nervii tot ce nu îmi convine cât timp trag de fiare, mai alerg mai fac ceva gimnastica chiar și aerobic,
acum in aceste ore merg si la un curs de carate
Vreau să sară femeile pe mine la vară când o să imi arat mușchii