| Xenoverse1 a întrebat:

Stiti pariori pe Instagram care dau bilete sigure de castig?

4 răspunsuri:
| SoareDaniel a răspuns:

Eu o sa ma apuc in forta cu ele dupa ce se termina pandemia, am observat ca sunt multi naivi ce platesc tipsteri de 1.20. 1.45 eu de ce sa nu incerc care prind cote 2.00+ pe eveniment, ar fi pacat

| L1m80 a răspuns:

Nicaieri nu se dau variante sigure de castig.

| Xenoverse1 explică (pentru L1m80):

De unde stii tu? Nu mai de deștepți dau pe TPU.

| johnnny123 a răspuns (pentru Xenoverse1):

Pentru ca daca ar exista un om care ar da variante "sigure" de castig, intreaga industrie a pariurilor ar disparea a doua zi.

Daca ai avea un singur dram de minte, ai intelege asta. Dar din pacate, nu e cazul.