| AuDcuLoR1 a întrebat:

Am 1, 70m si 45 kg sunt destul slab sad si ieri m-am inscris la sala, ce aparate ar trebui sa folosesc ca sa fac muschi si sa nu consum mute calorii?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dieta atkins adica multe proteine, multa grasime sanatoasa sunca,slanina, multa carne asa vei avea un corp minunat, foloseste in fiecare zi cate o grupa musculara, exemplu azi brate, piept, picioare tot asa

| KNz9898 a răspuns:

Daca vrei sa cresti in masa musculara si in greutate trebuie sa mananci si sa te duci la sala! Daca vrei cauta pe youtube Alex Stoian ( Solutia crestere in greutate si iti spune el cam ce trebuie facut! BAfta