| XRaXD a întrebat:

Am luat GFX8 si nu stiu cate masuri sa pun. Am inteles ca 3 sunt prea multe. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

2 masuri maxim dupa antrenament ar fi suficiente.
Si un prieten de'al meu si'a luat gfx8 ca vrea sa puna masa musculara pe el (e atlet) si la el e o problema ca se pune greu masa musculara, fiind obisnuit de mic si nu are pic de grasime dar are forma corpului buna.
Deci revenind la subiect, iei 2 masuri daca ai nevoie dupa antrenament atat.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Pai si atunci de ce ai cumparat, daca nu stii cum sa iei?

Ai cumparat doar asa, sa ai ce pune in vitrina?

Copil mic...

| SiLaS a răspuns:

Cate sunt recomandate atatea iei, tu nu te uiti cand cumperi ceva?