| aemrica234 a întrebat:

Salut imi puteti spune cum sa iau gfx8 si cand sa il iau si cate grame sa pun

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cum scrie pe cutie, exact asa il iei.

si de ce GFX, are 50 % zahar, ce naiba, e mai ieftin sa cumperi zahar din magazin.

| aemrica234 explică (pentru Cosmin86):

Pai si ce altceva imi recomanzi?

| Cosmin86 a răspuns (pentru aemrica234):

Www.megaproteine.ro -> serious mass de la optimum nutrition evident, nu are o gramada de zahar ( nu are mai deloc zahar )

Si invata sa mananci... suplimentele astea la cutie conteaza 10 %, mancarea conteaza 90 %, e TIPIC INCEPATORILOR sa puna foarte mult accent pe ceva ce conteaza DOAR 10 %

| Delia 75 a răspuns:

Cineva apropiat a cumparat Gfx-8 cu gust de zmeura si eu foarte bun. Nu e dulce deloc. Iar Cupa are 50gr (in cupa intra fix 48gr de praf).Eu am cantarit!
3 masuri + lapte/apa de 2 ori pe zi.