| Duckey a întrebat:

Am o gantera de 8 kg si o ridic de 70 de ori pe zi, cu fiecare brat! Ce credeti se vor vedea rezultatele dupa 3 4 luni? FUNDA

9 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

Dupa cativa zei ce ani, progresele nu se fac doar cu o gantera, progresele nu se fac fara alimentatie si progresele nu se fac fara zile de pauza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca da.

| M1hai a răspuns:

Evident ca da

| Wehes a răspuns:

Dupa 3-4 luni logic ca se vor vedea. Incearca si alte exercitii, nu doar ca ridici gantera aia de 70 de ori si gata.
De preferat sa mergi la sala. ( se vor vedea rezultate mult mai repede ).

| Katoteshika a răspuns:

Eu cred ca da...
PS:trimite-mi si mie o poza cu tine dupa 3-4 lunilaughing (adresa de mess este paris_andra_elena2008)

| DariusAndi a răspuns:

Sigur!

| dede11112 a răspuns:

Se vor vedea dupa 60 de ani

| MachineGame a răspuns:

Daca nu mananci foarte gras si multe tampenii, rezultatele se vor vedea in maxim o luna, doar daca nu mananci tot felul de E-uri si chimicale.

| Alynutzzza2092 a răspuns:

Da normal ca se va vedea rezultat...