| grils2013 a întrebat:

am o problema vreau sa slabesc enorm de tare si rapid.Ce pot sa fac? Alerg 30 min peste o zi(adica o zi alerg urmatoare stau si tot asa mai departe) si fac putin sport inainte de som.in cit timp slabesc? hellp me sad

Răspuns Câştigător
| DragosAlin a răspuns:

Prost faci. Tu faci foametea. cea ce nu e bine! Prin infometare pierzi masa musculara (muschi_) ci nu grasime cum iti doresti tuhappy Asa ca apuca-te si mananca! 3 mese pe zi. Cat despre apa e ok, si eu beam cate 4-5 litrii vara asa ca!happy Daca vrei sa te mai ajut da add: dragosalin99@yahoo.com

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Enorm de tare si rapid nu functioneaza.

daca continui sa faci miscare, si acele 30 min se fac 40, apoi 50 samd si renunti la dulce, paine, sucuri, paste, parajeli si la a mai manca dupa ora 18 ai sa salbesti 3-4 kg pe luna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am slabit 20 de kg in 2 luni... am facut sala si multa banda (inclinatie intre 13-15 si viteza2.3-2.5)si daca tii si dieta sigur o sa slabesti chiar mai mult daca ai vointa (eu mergeam zilnic)

| acinorev a răspuns:

Poti face toate exercitiile de gimnastica pe care le stii (fara sa te chinui, bineinteles!) si sa te duci la sala, la aerobic, si e mai eficient (zic eu) sa faci banda. Poti dansa energic pe muzica ta preferata si sa renunti putin cate putin la alimentele cu prea mult zahar.
Succes! happy

| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
Atata timp cat faci miscare, trebuie sa ajuti corpul si din alimentatie. Daca vrei sa slabesti rapid si usor, tine dieta Dukan. E sigura, e usoara si slabesti rapid, fara sa ai surprize dupa.
Daca nu crezi ca poti s-o tii, atunci renunta la dulciuri, paste si paine, cat de mult poti. Renunta la Fast-food si mancarea nesanatoasa. Bafta

| aLeXaNdru145 a răspuns:

"enorm de tare, si rapid" nu se prea poate laughing)

| Vidiu a răspuns:

Tare si rapid nu e bine, te poti imbolnavi, orgnismul nu este invatat asa.
E mai bine sa iti gasesti un partener de alergat, si sa faci zilnic 1-2 ore de alergare, desigur, cu cateva pauze.

| Diana006 a răspuns:

Dieta Dunkan

| DragosAlin a răspuns:

Alearga zilnic, si mai mult de 30 min. Cam o ora ar fi ok. dar poti face si alte sporturi in afara de alergat, ca sa mai variezi: baschet, fotbal, inot, handbal, sarit coarda, bicicleta etc. Oricum, daca nu ai o dieta bine pusa la punct, cam degeaba faci sport!:) Fara dulciuri, chipsuri, sucuri etc. Intra pe www.getfit.ro si citeste de acolo. Hai ca nu e asa greu, eu am slabit 7 kg!:) Daca vrei mai multe informatii contacteaza-ma. Succes!

| grils2013 explică (pentru DragosAlin):

Maninc doar odata pe zi si beau mult apa

| Cosmin86 a răspuns (pentru grils2013):

Tu faci o mare tampenie.

Dar daca atat te duce capul.

| DragosAlin a răspuns (pentru grils2013):

Prost faci. Tu faci foametea. cea ce nu e bine! Prin infometare pierzi masa musculara (muschi_) ci nu grasime cum iti doresti tuhappy Asa ca apuca-te si mananca! 3 mese pe zi. Cat despre apa e ok, si eu beam cate 4-5 litrii vara asa ca!happy Daca vrei sa te mai ajut da add: dragosalin99@yahoo.com