| AdytzTheWolf a întrebat:

as dori sa imi fac si eu un abdomen in patratele acasa, stiu ca este foarte mult de munca dar nu asta este problema, cum sa fac abdomene in asa fel incat dupa un timp sa vad rezultate foarte bune, nu conteaza cat de grele sunt de facut sunt dispus sa muncesc (acasa nu la sala) multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| cAtAlInNn a răspuns:

In primele zile de de exercitii poti incerca abdomene simple, cate 200-250 pe zi(daca chiar vrei rezultate bune), iar dupa o saptamana de exercitii simple de abdomen incearca cu niste greutati de 4-5 kg, pune-te pe treabahappy