| Eduard75 a întrebat:

Salutare.Tpu As vrea sa fac un ciclu de danabol. 20mg zi
Timp de 1 luna, cine se pricepe si a mai folosit, ce rezultate a obtinut? cat a luat in masa? stiu toate efectele negative, nu veniti cu comentari gen nu lua. fac sala de 1 an am luat proteine, creatina dar sunt curios despre ciclu cu danabol.

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Eu zic ca nu merita. O spun pentru ca am avut prieten care a luat,in timpul in care luase danabol era doar muschi fara sa faca mare lucru in sala,insa dupa ce s-a lasat s-a dus toata masa musculara. E ok, daca vrei sa mergi la concurs si mai ai o luna si, atunci da ei in masa si e ok, caci nu te umplii de apa ci vei fi uscat.
Plus ca sunt multe firme, situri care vand asa ceva falsificat sau neoriginal. Ai grija la aspectul asta caci iti strica rinichii si ficatul.

1 răspuns:
| florynmondialul a răspuns:

Daca nu iti e frica de injectii completeaza cu 200mg testo saptamanal pe langa danabol! efecte negative nu prea o sa apara la doza aia!