| FlaviusGreen a întrebat:

Fac sala de 7-8 luni si vreau sa iau niste proteine bune si sanatoase. Am citit multe chestii si vreau sa stiu care sunt mai bune dintre Dymatize si BSN. P.S Daca stiti altele si mai bune va rog spuneti-mi! Multumesc si o zis frumoasa sa aveti!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Mai ia in considerare si ON ( optimum nutrition ) si muscletech.

Daca vrei 100 % sanatoase, atunci ia fara indulcitori artificiale ( ori indulcitori naturali ori fara niciun adaos si indulcitor ).

Faza e ca nu exista clar o firma mai buna decat celelalte, exista cateva firme de top recunoscute la nivel mondial, e ok si daca iei BSN si dymatize

6 răspunsuri:
| pmarius6 a răspuns:

Cele BSN sunt din punctul meu de vedere, cele mai bune

| lamborghiniady a răspuns:

Sall ti-as recomanda sa nu ei proteine ca nu-ti mai functioneaza penisul si daca ai 17 ani sa faci sala iti spun din propria experienta

| Cosmin86 a răspuns (pentru lamborghiniady):

Esti redus mintal? Proteinele se gasesc si in mancare.

Tu consumi ZILNIC proteine ( proteine = carne, peste, oua, lactate, unele legume ) => nu-ti functioneaza penisul ( dupa logica ta ).

Deci, conform logicii tale => TU esti impotent, felicitari, nu mai manca

| lamborghiniady a răspuns (pentru Cosmin86):

Aw cap de tabla el o zis care proteine sunt mai bune el vrea sa cumpere citeste mai cu atentie

| Cosmin86 a răspuns (pentru lamborghiniady):

Da, si alea sunt facute tot din mancare.

suplimente = mancare CONCENTRATA ( cea mai populara e facuta din zer, care e din lapte ).

P.S. : am folosit si BSN si dymatize si de toate de aproape 10 ani, asa ca nu ma fa tu "cap de tabla" cat timp tu HABAR NU AI despre ce e vorba, ca un copil mic care n-a citit o carte in viata lui

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru lamborghiniady):

Nu-ti mai functioneaza penisu aaaa? Zine si ce IQ ai, ca in cazul de fata tu il ai sub 80! Spui doar ce ai auzit la colt de strada de la nestiutori ca tine si dupa vii si umpli capul celorlalti cu aberatii cum ca "nu ti se mai scoala GOGU"