| WeAreLegion a întrebat:

Fac sala de ceva vreme dar de aproximativ o saptamana a inceput sa ma doara umarul stang destul de rau,mai ales cand fac fluturari cu gantere, vreau sa stiu daca trebuie sa-mi fac griji sau e ceva trecator?

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Ar putea sa fie o tendinita. Ia pauza o saptamana si zic eu ca o sa iti treaca. Nu te mai antrena o saptamana pentru ca vei agrava problema.

1 răspuns:
| 0x11111051 a răspuns:

Poate ca ai stat un timp indelungat, fara vreun pic de antrenament, si acum ca te-ai apucat, a inceput sa te doara. E ceva trecator, si daca ai sa continui antrenarea, o sa iti treaca.