| Luke21Rules a întrebat:

Salutare TPU, vara asta am fost cam tot timpul plecat... pe la mare, piscine stiti cum e big grin. Am o problema, (stupida sau nu) stiti sentimentul atunci cand te scufunzi in apa si simti presiunea in ureche? mai ales cand esti la fund. Cum credeti ca as putea *regla* aceasta presiune adica ceva sfaturi legate de asta laughing. Mersi anticipat. FUNDA happy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ignora starea si pune-ti niste ochelari subacvatici sa vezi fundurile la fetele tinere

| CrisuMicutz a răspuns:

Si mie mi se intampla acelasi lucru dar ca ies din apa ma sterg bine cu prosopul in urechi.
Sper ca te-am ajutat happy

| SuicideIsBacK a răspuns:

Ok acum fara sa imi bat joc, pentru ca si eu am avut aceeasi problema, e mai greu de explicat...da-mi add pe facebook si mesaj si iti explic eu acolo https://www.facebook.com/dannysipunct1

| Luke21Rules explică (pentru mgtow):

N-am nevoie de ochelari, lol. Genial raspuns

| Luke21Rules explică (pentru SuicideIsBacK):

Dami mesaj pe TPU, ca am netul slab prin stick, si nu am cum sa intru pe fb laughing)

| mgtow a răspuns (pentru Luke21Rules):

Vezi in ceata fara ei si ti se inrosesc ochii

| Luke21Rules explică (pentru mgtow):

Cui ii pasă?